Gin Admin Theme (5.0.1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Log out
mk: Одјави ме

en: Blocks
mk: Блокови
