Gin Admin Theme (5.0.2) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: System
my: စနစ်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Select all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးရွေးရန်

en: Deselect all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးမရွေးရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
