Gin Admin Theme (5.0.2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ
