Gin Admin Theme (5.0.5) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: User
bs: Korisnik

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: System
bs: Sistem

en: Profile
bs: Profil

en: Select all rows in this table
bs: Označi sve redove u ovoj tabeli

en: Deselect all rows in this table
bs: Ukloni oznake sa svih redova u ovoj tabeli

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Hide
bs: Sakrij

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
