Gin Admin Theme (5.0.6) - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Version
cs: Verze

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: Create
cs: Vytvořit

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Media
cs: Média

en: System
cs: Systém

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Profile
cs: Profil

en: Close
cs: Zavřít

en: Select all rows in this table
cs: Označit všechny řádky v této tabulce

en: Deselect all rows in this table
cs: Zrušit označení všech řádek v této tabulce

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Red
cs: Červená

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Blocks
cs: Bloky

en: Hide
cs: Skrýt

en: Green
cs: Zelená

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Edit %title
cs: Upravit %title

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Yellow
cs: Žlutá

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Show row weights
cs: Ukaž váhy řádků

en: Hide row weights
cs: Skryj váhy řádků

en: Back to site
cs: Zpět na web

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Add @bundle
cs: Přidat: @bundle

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: Return to site content
cs: Návrat k obsahu webu

en: Narrow
cs: Úzký

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
