Gin Admin Theme (5.0.6) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: System
mn: Систем

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Select all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгох

en: Deselect all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгохоо болих

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Hide
mn: Нуух
