Gin Admin Theme (5.0.6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
