Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc11) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Bookmarks
ug: خەتكۈشلەر

en: Media
ug: مېدىيا

en: System
ug: سېستىما

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Close
ug: يېپىش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Green
ug: يېشىل

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
