Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc13) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Administration
fy: Behear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: User
fy: Brûker

en: Log out
fy: Utlogge
