Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc13) - en to no translation catalogue (75 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Administration
no: Administrasjon

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Version
no: Versjon

en: Overview
no: Oversikt

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Help
no: Hjelp

en: Default
no: Standard

en: Layout
no: Utforming

en: User
no: Bruker

en: Files
no: Filer

en: Create
no: Opprett

en: Page title
no: Sidetittel

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Web Server
no: Webtjener

en: Header
no: Topptekst

en: Custom
no: Tilpasset

en: Appearance
no: Utseende

en: Profile
no: Profil

en: Close
no: Lukk

en: Select all rows in this table
no: Velg alle rader i denne tabellen

en: Deselect all rows in this table
no: Ikke velg noen rader i denne tabellen

en: Log out
no: Logg ut

en: Extend
no: Utvid

en: Red
no: Rød

en: Shortcut
no: Snarvei

en: Blocks
no: Blokker

en: Pink
no: Rosa

en: Hide
no: Skjul

en: Green
no: Grønn

en: Orange
no: Oransje

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Memory limit
no: Minnegrense

en: Edit %title
no: Rediger %title

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner

en: Yellow
no: Gul

en: First sidebar
no: Første sidestolpe

en: Compact
no: Kompakt

en: Includes: %includes
no: Inneholder: %includes

en: Neutral
no: Nøytral

en: Breadcrumbs
no: Navigasjonssti

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Status messages
no: Statusmeldinger

en: Main page content
no: Hovedsideinnhold

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: Includes:
no: Inkluderer:

en: Enabled: %includes
no: Aktivert: %includes

en: Disabled: %disabled
no: Deaktivert: %disabled

en: Collapse
no: Folde sammen

en: Highlighted
no: Uthevet

en: Show row weights
no: Vis radvekter

en: Hide row weights
no: Skjul rekkevekter

en: Back to site
no: Tilbake til nettstedet

en: Last Cron Run
no: Siste gjennomkjøring av vedlikeholdsoppgaver

en: Third party settings
no: Tredjepartsinnstillinger

en: Drupal Version
no: Drupal-version

en: You have unsaved changes.
no: Du har ulagrede endringer.

en: Return to site content
no: Gå tilbake til innhold

en: Pre-content
no: Før innholdet

en: Primary admin actions
no: Primære administratorhandlinger

en: Narrow
no: Smal

en: General System Information
no: Generell systeminformasjon

en: Create new media
no: Opprett nytt media

en: Zero items selected
no: Ingen elementer valgt

en: All @count items selected
no: Alle @count elementer er valgt

en: Select all media
no: Velg alle media

en: Status Details
no: Statusdetaljer

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
no: Det oppstod en feil ved forsøk på å forhåndsvise media. Vennligst lagre arbeidet ditt og last inn denne siden på nytt.

en: Module Link
no: Modullenke
