Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc14) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: Create
be: Стварыць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Media
be: Мультымедыя

en: System
be: Сістэма

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Profile
be: Профіль

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: Log out
be: Выйсці

en: Extend
be: Пашырыць

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Blocks
be: Блокі

en: Hide
be: Схаваць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Edit %title
be: Редагаваць %title

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Compact
be: Кампактны

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
be: Вы пакуль што  не стварылі ніводнага тыпу змесціва. Перайдзіце  на a href="@create-content">Старонку стварэння змесціва </a>, каб дадаць новы тып змесціва.

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: Collapse
be: Згарнуць

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Show row weights
be: Паказаць вагу радка

en: Hide row weights
be: Схаваць вагу радка

en: Dark
be: Цёмная

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: Narrow
be: Вузкі
