Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc14) - en to hu translation catalogue (86 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Version
hu: Verzió

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: Create
hu: Létrehozás

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Header
hu: Fejléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Media
hu: Média

en: System
hu: Rendszer

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Profile
hu: Profil

en: Close
hu: Bezár

en: Select all rows in this table
hu: A táblázat minden sorának kiválasztása

en: Deselect all rows in this table
hu: A kiválasztás megszüntetése a táblázat minden sorában

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Extend
hu: Bővítés

en: Red
hu: Vörös

en: Purple
hu: Bíbor

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Teal
hu: Halványkék

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Green
hu: Zöld

en: Orange
hu: Narancs

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Edit %title
hu: %title szerkesztése

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Yellow
hu: Sárga

en: Light
hu: Világos

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Compact
hu: Tömör

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Neutral
hu: semleges

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Light Blue
hu: Világoskék

en: Show row weights
hu: Sorok súlyának mutatása

en: Hide row weights
hu: A sorok súlyának elrejtése

en: Back to site
hu: Vissza a webhelyre

en: Dark
hu: Sötét

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Change order
hu: Sorrend változtatása

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Dark Purple
hu: Sötétbordó

en: You have unsaved changes.
hu: Nem mentett változások vannak.

en: Return to site content
hu: Visszatérés a webhely nyilvános felületére

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Narrow
hu: Keskeny

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: Create new media
hu: Új média létrehozása

en: Zero items selected
hu: Nulla kiválasztott elem

en: All @count items selected
hu: Az összes, @count elem kiválasztva

en: Select all media
hu: Összes média kiválasztása

en: Status Details
hu: Állapot részletei

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
hu: Hiba történt a média előnézete közben. Javasolt kimásolni az összes nem mentett munkát erről az oldalról, majd újra kell tölteni ezt az oldalt.
