Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc16) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: Create
ka: შექმნა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Media
ka: მედია

en: System
ka: სისტემა

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Profile
ka: პროფილი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Hide
ka: დამალვა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
