Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc16) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Version
ur: ورژن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Header
ur: ہیڈر

en: System
ur: نظام

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Select all rows in this table
ur: اس جدول کی تمام صفیں منتخب کریں

en: Deselect all rows in this table
ur: اس جدول کی تمام صفیں غیر منتخب کریں

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
