Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc2) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Layout
ro: Prezentare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Web Server
ro: Server Web

en: Database
ro: Bază de date

en: Header
ro: Cap

en: Custom
ro: Personalizat

en: System
ro: Sistem

en: Appearance
ro: Aspect

en: Close
ro: Închideți

en: Select all rows in this table
ro: Selectați toate rândurile din acest tabel

en: Deselect all rows in this table
ro: Deselectați toate rândurile din acest tabel

en: Red
ro: Roșu

en: Shortcut
ro: Scurtătură

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Memory limit
ro: Limită memorie

en: Edit %title
ro: Editare %title

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Back to site
ro: Înapoi la site

en: Last Cron Run
ro: Ultima rulare Cron

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal

en: Return to site content
ro: Reveniți la conținutul site-ului

en: Pre-content
ro: Pre-conținut

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: Narrow
ro: Îngust

en: General System Information
ro: Informații generale despre sistem
