Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc9) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: System
az: Sistem

en: Appearance
az: Görünüş

en: Close
az: Bağlı

en: Log out
az: Çıxış

en: Extend
az: Əlavələr

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Blocks
az: Bloklar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Compact
az: Kompakt

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
