Gin Admin Theme (8.x-3.0-rc9) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Layout
he: פריסה

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Create
he: יצירה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Bookmarks
he: מועדפים

en: Media
he: מדיה

en: System
he: מערכת

en: Appearance
he: מראה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגירה

en: Log out
he: יציאה

en: Extend
he: הרחבות

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Blocks
he: בלוקים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Edit %title
he: עריכת %title

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Compact
he: קומפקטי

en: Neutral
he: ניטראלי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Collapse
he: כיווץ

en: Highlighted
he: מובלט

en: Back to site
he: חזרה לאתר

en: Administrative toolbar
he: סרגל כלים לניהול

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: Return to site content
he: חזרה לתוכן האתר

en: Narrow
he: צר

en: General System Information
he: מידע על המערכת

en: Status Details
he: פרטי מצב

en: Back to Administration
he: חזרה לניהול
