Gin Admin Theme (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (72 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Layout
et: Paigutus

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: Create
et: Loo

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Header
et: Päis

en: Custom
et: Kohandatud

en: Media
et: Meedia

en: System
et: Süsteem

en: Appearance
et: Välimus

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Select all rows in this table
et: Vali kõik read selles tabelis

en: Deselect all rows in this table
et: Eemalda kõikide ridade märgistus selles tabelis

en: Log out
et: Logi välja

en: Extend
et: Laienda

en: Red
et: Punane

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Blocks
et: Plokid

en: Hide
et: Peida

en: Green
et: Roheline

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Edit %title
et: %title muutmine

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Yellow
et: Kollane

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Compact
et: Kompaktne

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: Back to site
et: Tagasi veebilehele

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Add @bundle
et: Lisa @bundle

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Return to site content
et: Tagasi veebilehe sisu juurde

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Narrow
et: Kitsas

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo

en: Create new media
et: Loo uus meedia element

en: Zero items selected
et: Ühtegi elementi pole valitud

en: All @count items selected
et: Kõik @count elementi on valitud

en: Select all media
et: Vali kõik meedia elemendid
