Gin Admin Theme (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Create
gu: બનાવો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Close
gu: બંધ

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Add @bundle
gu: @bundle ઉમેરો
