Gin Admin Theme (8.x-3.1) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Select all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་

en: Deselect all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་བཤོལ་

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
