Gin everywhere (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Published
ar: منشور

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Not published
ar: لم ينشر

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار
