Gin everywhere (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Published
bg: Публикувано

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Not published
bg: Непубликувано

en: URL path settings
bg: URL псевдоними
