Gin everywhere (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Published
et: Avaldatud

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud
