Gin everywhere (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Author
hi: लेखक

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ
