Gin everywhere (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL
