Gin everywhere (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: Last saved
fa: دیدار اخرین بار
