Gin everywhere (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: URL path settings
ru: Настройки адресов

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено
