Gin everywhere (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti
