Gin everywhere (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Published
vi: Đã công bố

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: URL path settings
vi: Thiết lập đường dẫn URL
