Gin everywhere (1.1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
