Gin everywhere (1.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Published
oc: Publicat

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Not published
oc: Pas publicat

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL
