Gin everywhere (1.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: URL path settings
pl: Adres

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano
