Gin everywhere (1.2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Published
be: Апублікавана

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: URL path settings
be: Наладкі шляху
