Gin everywhere (1.2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Published
ca: Publicat

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Not published
ca: No publicat

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat
