Gin everywhere (1.2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Published
gl: Publicado

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Not published
gl: Non publicado

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar
