Gin everywhere (1.2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Published
pt: Publicado

en: Authoring information
pt: Informações de autoria

en: Not published
pt: Não publicado

en: URL path settings
pt: Configurações de caminho de URL

en: Last saved
pt: Salvo em

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi salvo
