Gin everywhere (1.2.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено
