Gin everywhere (1.2.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Not published
cs: Skryto

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
