Gin everywhere (1.2.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα
