Gin everywhere (1.2.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
