Gin everywhere (1.2.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
