Gin everywhere (1.2.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Published
nn: Publisert

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse
