Gin everywhere (1.2.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Published
sv: Publicerad

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu
