Gin everywhere (1.2.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Published
es: Publicado

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: Not published
es: No publicado

en: URL path settings
es: Opciones de ruta URL

en: Last saved
es: Guardado por última vez

en: Not saved yet
es: Sin guardar todavía
