Gin everywhere (1.2.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Published
fr: Publié

en: Authoring information
fr: Informations de publication

en: Not published
fr: Non publié

en: URL path settings
fr: Paramètres des chemins d'URL

en: Last saved
fr: Dernier enregistrement

en: Not saved yet
fr: Pas encore enregistré
