Gin everywhere (1.2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Published
is: Birt

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Not published
is: Ekki birt

en: URL path settings
is: Stillingar URL slóða

en: Last saved
is: Síðast vistað
