Gin everywhere (1.2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
