Gin everywhere (1.2.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌
