Gin everywhere (1.2.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
