Gin everywhere (1.2.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje
